قوانین و مقررات

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تجهیز ترافیک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از خریداری می‌کنند.

شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور ﻓﻌﺎلیت می‌کنند ﻭ ﺍﺳﺎمی ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه ﺫکر ﺷﺪﻩ باید ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ نیز ارائه ‌کنند، بنابراین گارانتی‌ اینگونه شرکت‌ها، گارانتی‌ معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت ما توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که  با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

ارسال کالا

پس از ثبت سفارش گروه پیگیری فروشگاه تجهیز ترافیک با توجه به حجم سفارش و آدرس محل تحویل روشهای ارسال را بررسی کرده ، بهترین راه وقیمت را پیشنهاد می دهد.

باتوجه به تنوع محصولات در این فروشگاه جهت ارسال سفارشات روشهای متفاوتی وجود دارد. هزینه قبل از ارسال بررسی وبه سفارش دهنده اعلام می گردد.

1 – ارسال بوسیله پست :

در مواردی که حجم کالا بزرگ نباشد میتوان از طریق پست محصول را ارسال کرد. بسته به نوع سفارشی و عادی طول زمان تحویل و هزینه ارسال متفاوت می باشد.

2 – ارسال بوسیله پیک بادپا:

این نوع ارسال مخصوص افراد ساکن تهران می باشد. هزینه ارسال باتوجه به مسافت توسط پیک بادپا محاسبه و با قبض اعلام می گردد.

3 – ارسال بوسیله باربری :

در این نوع ارسال معمولا باتوجه به آدرس و حجم سفارش ،شرکتهای باربری طرف قرارداد با فروشگاه انلاین ایمن ترافیک کالا  به سفارش دهنده پیشنهاد می گردد تا بتوانند از بین آنها گزینه مناسب را انتخاب کنند.

4 – تیپاکس :

باتوجه به گسترده نمایندگی های تیپاکس و همچنین سرعت ارسال ،در صورتی که حجم محصول سفارش بزرگ نباشد تیپاکس گزینه مناسبی برای این کار است . که باتوجه به وزن ویا حجم هزینه آن محاسبه می گردد.

5 – وانت ویا کامیون :

در صورت حجم زیاد سفارش باتوجه به درخواست مشتری استعلام هزینه توسط گروه پیگیری فروشگاه آنلاین ایمن ترافیک کالا انجام می شود وبه حضور مشتری اعلام می گردد.

فروشگاه آنلاین تجهیز ترافیک سعی برآن دارد که علاوه بر مناسب ترین قیمت محصولات ، بهترین وکم هزینه ترین روش ارسال را پیشنهاد دهد. به همین دلیل همواره در حال بررسی روشهای ارسال می باشد .

خرید از سایت

خرید به دو صورت اینترنتی و تماس باشماره های مجموعه انجام می شود.